CASIO LTP-E306L-4A

4,420 ден

Категорија:
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

CASIO

Ремче

Кожно

Пол

Женски

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!