CASIO MTP-1384L-1AV

5,420 ден

Категорија:
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

CASIO

Ремче

Метално

Пол

Машки

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!