DIESEL DZ1613

6,666 ден

Категорија:
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

DIESEL

Пол

Машки

Ремче

Кожно

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!