Back
Previous product
DIESEL DZ1613 6,666 ден

DKNY NY4662

10,920 ден

Категорија:
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

DKNY

Пол

Женски

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!