Back
BONO.MK » Е-Продавница » FESTINA F16292/1
Previous product
FESTINA F16875/4 5,394 ден
Next product
FESTINA F6833/1 5,094 ден

FESTINA F16292/1

5,994 ден

Категорија:
Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

FESTINA

Пол

Женски

Ремче

Метално

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!