G-SHOCK DW-5610SU-8

7,420 ден

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

G-SHOCK

Ремче

Гумено

Пол

Женски, Машки, Унисекс

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!