Back
BONO.MK » Е-Продавница » G-SHOCK DW-6900BBA-1A

G-SHOCK DW-6900BBA-1A

6,420 ден

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Бренд

G-SHOCK

Ремче

Гумено

Пол

Женски, Машки, Унисекс

Достава и Гаранција

Со секоја нарачка на нашата онлајн продавница www.bono.mk добивате бесплатна достава, без разлика на вредноста на нарачаниот производ!
Доставата се извршува во рок од еден до два работни дена и ја врши курирска служба.

Со секој нарачан часовник, покрај бесплатната достава добивате и двегодишна гаранција!