За нас

Со нашето 25 годишно постоење и семејна традиција ви нудиме широк асортиман на часовници и накит со врвен квалитет и гаранција, сервисирање и можност за достава до вашиот дом.

Познатите брендови како : Armani Exchange, Baby-G, Casio, Edifice, Diesel , DKNY, Emporio Armani, Esprit, Festina ,Fossil, G-Shock, Police и Sector можете да ги најдете во нашите продажни салони каде што располагаме со сопствен сервис достапен за нашите потрошувачи.

Покрај големиот избор на високо брендирани часовници надополнете го вашиот изглед со парче накит од истите и заблескајте. Дозволете да бидеме дел од вашето секојдневие, како и дел од значајните моменти на вашите најблиски.